Grosseto

Martin Jiskra

Šéfkuchař

Šéfkuchař a majitel restaurace . Jeden z šéfkuchařů „starší“ a poctivé generace českých kuchařů. Prostě „gastronomický srdcař“ a novodobý „hostinský“ , který postavil restauraci od základního kamene. A ukázal… „že to prostě jde“ !

Zájezdní hostinec U Jiskrů je příkladem lásky k řemeslu a ukázkou klasického rodinného podniku. Který byl vybudován a prosperuje v dnešní nelehké době. Během necelých čtyř let provozu se restaurace pana Jiskry, kvalitou a precizností, dostala do povědomí nejenom v Píseckém kraji ale je o ní slyšet v celorepublikovém kontextu výborné gastronomie.

Vařil a zkušenosti sbíral na začátku kariéry v Čechách. Následně Švýcarsku, Rakousku, USA po návratu do republiky jako šéfkuchař Hotelu Fórum - Corinthia Towers, Auqa palace. Následně Anglie na postu šéfkuchaře dvou restaurací v oblasti Menšestru. Vychoval několik generací gastronomických odborníků a šéfkuchařů, aktivně se zapojuje do propagace české gastronomie.


Pokračovat na mé kurzy

Termíny kurzů

17. 10. Úterý

Pohlreichův souboj restaurací MENU Z HOSTINCE U JISKRŮ Martin Jiskra 16:30 - 21:00

Soutěžní pořad POHLREICHŮV SOUBOJ RESTAURACÍ nám představil 12 restaurací, které mezi sebou soutěžili. Jednou z nich byl i Zájezdní hostinec u Jiskrů, které šéfuje pan Martin Jiskra. Neváhejte zažít nezapomenutelné !!!

Objednat jako náhradník
4100

Zaregistrujte se pro zasílání měsíčního přehledu kurzů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Partneři