Grosseto

FAQ

Jaká je kapacita kurzů Kulinářské akademie Grosseto?
V naší moderně vybavené Kulinářské akademii se může vzdělávat až 16 účastníků. To platí i pro případné soukromé akce, které u nás pořádáme většinou pro firemní klienty. Do horního patra na následné posezení se vejde v pohodě 18 návštěvníků.

Co bych si měl vzít s sebou na kurz vaření?
Dobrou náladu, nabroušené chuťové pohárky, telefon na zaznamenávání okamžiků z vaření. O vše ostatní se postaráme - od zapůjčení zástěry, přes vybavení i veškeré občerstvení během kurzu včetně vína. Co si uvaříte, si i sníte a pokud toho bude na vás moc vše si můžete odnést v krabičkách domů.

Kdy mám dorazit na kurz?
V pohodě stačí, když dorazíte 10 minut před začátkem kurzu.

Je účast na kurzech nějak omezena věkem?
Naše kurzy jsou určené hlavně pro hobby kuchaře, takže jsou opravdu pro každého. Pokud máte například šikovného potomka, který se chcete také naučit kulinařit, může to být další účastník (není možné sebou brát vaše dítě jen jako doprovod).

Jak mohu zaplatit vaše kurzy?
Platbu můžete provést on-line přes platební bránu při objednávce. Po dohodě s námi (info@akademiegrosseto.cz) je možná platba i převodem na účet. A nebo přímo v den kurzu u nás v Akademii platební kartou přes termínál, případně v hotovosti.

Kdy budou vypsané kurzy se Zdeňkem Pohlreichem?
Vždy dáváme včas vědět - pokud nechcete přijít o informace nejen o tom, kdy budou kurzy se Zdeňkem, přihlaste se k odběru našich pravidelných newsletterů na našich webových stránkách. Také se informaci dozvíte z našich Facebook stránek (https://www.facebook.com/akademiegrosseto) nebo z Instagramu (@akademie_grosseto).
Nové kurzy s panem Pohlreichem momentálně nepřipravujeme. Další termíny začneme plánovat hned jak se situace s covid19 ustálí a o vypsání vás budeme včas informovat na našich sociálních sítích IG a FB

Jak se dostanu na kuz s panem Pohlreichem?
Rezervace dopředu není možná. Jakmile zveřejníme možnost zakoupení kurzu, je potřeba rychle jednat :-). Kurzy se naplní v rámci minut. Kdo dřív přijde, ten dřív mele (maso se Zdeňkem :-)).

Otázky ke covid 19


Co bude s mým zakoupeným kurzem když se nemůže konat vzhledem ke covid situaci?
Všechny neuskutečněné kurzy přesouváme na náhradní termín. Informace o náhradních termínech posíláme na emailové adresy objednavatelů.

Dostal/a jsem Voucher na kurz jako dárek a nedostala jsem informaci ohledně zrušení kurzu co mám dělat?
V případě, že jste byli obdarovaní a nedostali jste informaci ohledně změny termínu kurzu, obraťte se na nás rádi Vám informaci o změně, kterou jsme poslali objednavateli, přepošleme.

Je možné prodloužení platnosti dárkového poukazu vzhledem ke covidové situaci?
Ano, v případě, že máte zakoupený dárkový poukaz a blíží se konec jeho platnosti, obraťte se na nás a my vám platnost prodloužíme.

Při dosažení kterého stupně protiepidemického systému PES se obnoví provoz Akademie?
Kurzy bychom začali uskutečňovat jakmile se posuneme k třetímu stupni PES, v případě, že nenastanou další vládní úpravy.

Kam pokračovat dál?

Nabídka kulinářských kurzů Soukromé a firemní akce

Zaregistrujte se pro zasílání měsíčního přehledu kurzů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Partneři