Grosseto

Lucie Dvořáková

Cukrářka

Lucie alias #DORTJAKVINO, je na plný úvazek cukrářka a lektorka sladkých kurzů. Vystudovala vysokou školu na Mendelově univerzitě, ale práce v gastronomii ji nakonec ohromila natolik, že si otevřela vlastní cukrářskou výrobnu nedaleko Brna. Její hlavní zálibou jsou dorty a dezerty. O pečení mluví jako o své lásce a s velkou radostí předává své zkušenosti na kurzech. Lucie byla finalistka pekařské show Peče celá země 2022. Získala mnoho zkušeností a ráda vám na kurzu předá mnoho vychytávek a rad. Lucie se považuje za velmi temperamentní a kuchyně je pro ni prostorem, kde může vybít energii a realizovat své představy. Těšíme se na její kurzy, které se jistě stanou oblíbenými.


Pokračovat na mé kurzy

Termíny kurzů

10. 4. Středa

Jak na patrové dorty: dvoupatrový dort zdobený špachtlováním Lucie Dvořáková 12:00 - 19:00

Zamilujte se do špachtlování! Chcete se naučit speciální cukrářskou techniku ? Naučíme vás ozdobit dort malířskou špachtlí. Přijďte se přesvědčit a naučit se !

Objednat kurz
3890
Zbývá 1 volné místo
30. 4. Úterý

Jak na patrové dorty: dvoupatrový dort zdobený špachtlováním Lucie Dvořáková 10:00 - 17:00

Zamilujte se do špachtlování! Chcete se naučit speciální cukrářskou techniku ? Naučíme vás ozdobit dort malířskou špachtlí. Přijďte se přesvědčit a naučit se !

Objednat jako náhradník
3890
23. 5. Čtvrtek

Jak na fault line cake Lucie Dvořáková 10:00 - 15:00

Nejmodernější technikou zdobení dortů je technika zvaná "fault line" neboli dort s linií zlomu. Jde o širší pruh po obvodu dortu, který je zdobný jinak jinak, než celý dort. Linie nebo trhlina může být vyplněná například barevným sypáním, čerstvým ovocem, nebo třeba květy z krému. Jak si vyzdobit takovýto dort v domácím prostředí ? Zkušená cukrářka Lucie Dvořáková alias #DORTJAKVINO vás provede touto technikou krok za krokem a věřte, že nakonec zjistíte, že to není tak těžké.

Objednat kurz
3890
Zbývá 12 volných míst

Zaregistrujte se pro zasílání měsíčního přehledu kurzů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Partneři