Grosseto

Pavel Berky

účastník MasterChef Česko 2020

Úspěšný módní návrhář Pavel Berky se narodil v Rimavské Sobotě na Slovensku. Má za sebou mnoho úspěchů. Už během studií navázal spolupráci s firmou Veba, která dováží látky a ložní prádlo do Afriky. Své kolekce předváděl v Bratislavě, Budapešti, v Londýně a  také v New Yorku. V roku 2016 vyhrál americkou soutěž v Salt Lake City. Ten samý rok zvítězil v českém projektu pro mladé oděvní značky The Way. Byl jedním z účastníků soutěže MasterChef Česko 2020, kde skončil těsně před finále a odnesl si krásné 3. místo.


Pokračovat na mé kurzy

Termíny kurzů

14. 12. Středa

Nové menu Pavla Berkyho Pavel Berky 16:30 - 20:30

Pavel Berky účastník soutěže MasterChef Česko 2019 Vám tentokrát připraví pokrmy z jeho vydané kuchařky. Podání jeho pokrmů bude v moderním pojetí a je složeno z různých chutí, které dokonale vystihují jeho kreativitu. Přijďte ochutnat a společně s Pavlem kulinařit!

Objednat jako náhradník
3700
22. 2. Středa

Moderní slovenská kuchyně Pavla Berkyho Pavel Berky 16:30 - 21:00

Pavel Berky účastník soutěže MasterChef Česko 2019 Vám rád připraví pokrmy z jeho rodné země Slovenska. Podání jeho pokrmů bude v moderním pojetí a opět je složeno z různých chutí, které dokonale vystihují jeho kreativitu. Přijďte ochutnat a společně s Pavlem kulinařit!

Objednat kurz
3600
Zbývá 15 volných míst
10. 3. Pátek

Asijské menu Pavla Berkyho Pavel Berky 16:30 - 21:00

Pavel Berky miluje asijskou kuchyni a proto si pro vás připravil krásné moderní asijské menu plné exotických chutí. Ochutnejte s námi netradiční pokrmy od kuchařského nadšence

Objednat kurz
3790
Zbývá 13 volných míst

Zaregistrujte se pro zasílání měsíčního přehledu kurzů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Partneři