Grosseto

Degustační večeře Zdeňka Křížka

ZDENĚK KŘÍŽEK

Společně se Zdeňkem Křížkem jsme pro vás připravili kulinářský zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Milý kulináři,

Připravili jsem pro vás NOVOU NABÍDKU, kdy zapomenete na starosti denního života, užijete si gastronomické hýčkání, které si bez pochyby zasloužíte. Šéfkuchař Zdeněk Křížek pro vás připravil jedinečné degustační menu!

JAK A KDY BUDE VEČEŘE PROBÍHAT ?

Šéfkuchař Zdeněk Křížek připraví pro skupinu 12-16 osob jedinečný gastronomický zážitek v podobě řízené degustace. Účastnit se může každý, kdo chce poznat neotřelé recepty a užít si odvážné kombinace surovin.

Posezení s obsluhou bude probíhat v horním patře naší akademie v krásné jídelně. Přístup do kuchyně, kde bude Zdeněk kouzlit, bude povolen vždy, jak vám bude libo, ale samozřejmě se vší tichostí a kázní, aby nebyla narušena příprava a výdej jednotlivých chodů. Jednotlivé chody vám budou servírovány. Při degustaci jednotlivých chodů vám bude vždy pokrm představen a samozřejmě vám bude popsána příprava a složení surovin. Zdeněk je studnice vědomostí a rád vám zodpoví všechny vaše dotazy.

Degustační večeře proběhne 12.5.2023 od 17 hodin. Rezervace je možná zde.

CO ZÁŽITEK OBSAHUJE?

 

Zážitek z degustační večeře bude obohacen vinným párováním. Cena pro 2 osoby 3990 kč včetně vinného párování.

DOPORUČENÍ

Pokud máte nějakou potravinovou alergii, tak nám ji prosím sdělte předem do poznámky k rezervaci. Některé pokrmy jsme schopni upravit tak, abyste si je mohli vychutnat.

ZÁVĚREM

Plánujeme pravidelně obnovovat menu v závislosti na sezóně a minimálně jednou za tři měsíce se s Vámi rádi setkáme v Akademii při další degustační večeři. Rádi bychom Vás postupně provedli různými světovými kuchyněmi. Těšit se můžete například na pokrmy ze Španělska, Řecka, Indie, Asie, Francie, Japonska a další. 

Cesta kolem světa začíná v Kulinářské Akademii Grosseto!

Zaregistrujte se pro zasílání měsíčního přehledu kurzů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Partneři