Grosseto

Zdeněk Marcín

šéfkuchař

Je šéfkuchařem a profesionálním lektorem kuchařských kurzů. Vaření a práci v gastronomii se věnuje nepřetržitě od vyučení. Působil mj. v restauracích Modrá terasa, hotel Hoffmeister,  Le Manoir de Sornat ve Francii, Le Moliére, Vikárka na Pražském Hradě, Krone v Oberbruch v Německu a dalších. Je známou tváří z několika kulinářských internetových pořadů, například seriálu Kuchař ví, S kuchařem u plotny, spolupracoval na pořadu Luxus na talíři. Dlouhá léta se věnuje lektorství kurzů se zaměřením především na českou a evropskou kuchyni.  Čerpá z klasických kuchařských postupů, do kterých implementuje prvky moderní kuchyně a techniky běžně používané ve špičkových restauracích. Vlastní cateringovou společnost, připravuje tématická vaření na společenských, kulturních i soukromých akcích. Zabývá se poradenstvím a supervizí v restauracích, které se rozhodli pro restart či refresh svého podnikání.


Pokračovat na mé kurzy

Termíny kurzů

9. 2. Úterý

Steaky z hovězího masa Zdeněk Marcín 16:30 - 20:30

N O V I N K A !!! V kurzu Zdeňka Marcína se naučíme jaké maso nakupovat, jak ho uchovávat, zpracovávat a připravovat. Také se dozvíte čemu se raději vyhnout a čeho se naopak nebát.

Objednat jako náhradník
3100
24. 2. Středa

Masové rolády a závitky Zdeněk Marcín 16:30 - 21:00

Máte rádi maso a steaků už bylo dost. Zkuste si s námi přípravu masových rolád, která není nijak složitá, ale ručíme vám za to, že výsledný pokrm bude vypadat noblesně. Navíc je úplně jedno, jaký kus masa vám zrovna padne do ruky. Důležitá je totiž náplň, kterou do masa zamotáte. Nepropásněte kurz vaření pro klasiky !!!

Objednat kurz
2790
16. 3. Úterý

Burger kam se podíváš Zdeněk Marcín 16:30 - 21:00

N O V I N K A !!! Co u burgeru nesmí chybět? No, přece krásně křupavá bulka. Tu se naučíme péct a společně s kombinací několika druhů masa připravíme ty nejšťavnatější burgery !!!

Objednat kurz
2590
31. 3. Středa

Burger kam se podíváš Zdeněk Marcín 16:30 - 20:30

N O V I N K A !!! Co u burgeru nesmí chybět? No, přece krásně křupavá bulka. Tu se naučíme péct a společně s kombinací několika druhů masa připravíme ty nejšťavnatější burgery !!!

Objednat jako náhradník
2590
6. 4. Úterý

Ryby - vzpomínka na moře Zdeněk Marcín 16:30 - 21:00

Můžete si u nás vychutnat dary moře :-) Přijďte si zavzpomínat na dovolenou a na chvilku se přenést k moři a užít si atmosféru s chutí seafood.

Objednat kurz
2890

Zaregistrujte se pro zasílání měsíčního přehledu kurzů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Partneři